Rulmak Makina Görsel

Hakkımızda

RULMAK, 1977 yılında Necdet KILINÇ tarafından kurulmuş, ilk yıllarda küçük atölyelerde imalata başlayan firmamız çalışmalarında üstün performans göstererek kapasitesini, üretim çeşit ve kalitesini arttırarak sektörde olumlu bir yükseliş yakalamıştır. Daha sonra şirketleşme gerçekleştirilmiş şirketin idari ve teknik yapısı daha da güçlendirilerek Ankara yolu 18. Km Barakfakih Sanayi Bölgesi BURSA adresindeki fabrikasında üretimini sürdürmeye başlamıştır.
 

Halen teknolojinin en son yeniliklerini uygulayarak büyük bir hızla ülkemizde ve dünyada sektöründe en iyisini yapmak için hizmet vermeye devam etmektedir.

Yurtiçi ve yurtdışında komple kereste fabrikalarının tesis ve montajı firmamız tarafından yapılmaktadır. Kurmuş olduğumuz yaygın servis ağı ile yurtdışında da yedek parça ve bakım işlemleri için kısa sürede her türlü hizmet verilmesi nedeniyle müşterilerimizin takdirini toplamaktayız.
 

Satışlarımızın yaklaşık % 70’ini yurtdışı, % 30’unu da yurtiçi teşkil etmektedir. İhracatımız daha çok Rusya, Letonya, Litvanya, Gürcistan, Romanya, Bulgaristan, Arnavutluk, Yugoslavya ülkelerine yapılmaktadır.
 

Makinelerimizin yurtdışında tam kapasite ile çalıştığını görmek RULMAK olarak bizleri fazlasıyla memnun etmektedir, dolayısıyla bunun haklı gururunu taşımaktayız. Hedefimiz en iyisini, en güzelini yapabilmek, adımızı bütün dünyaya duyurabilmektir.

Bunun için hiç bir fedakarlıktan çekinmiyoruz.
 

Firmamız ile ilgilendiğiniz için teşekkür ederiz.